fbpx

Meisterlikud teod tulevad õpitud kogemustest

Kui tihti juhtub, kui Sina ise või Sinu kolleeg ei julge sõna võtta, esineda või oma arvamust välja öelda? Kui tihti juhtub, kui Sa ei suuda oma mõtet teistele selgeks teha ja kuulajad ei saa täpselt aru, mida Sa öelda tahad? Mis juhtub, kui Sa oled tähelepanukeskpunktis ja kardad esinemist üha enam? Tule koolitusele ja saa teada, kuidas veebi teel end teistele mõjusalt ja veenvalt selgeks teha. Registreeru koolitusele SIIN.

Excel on kõige laialdasemalt kasutatav tööriist finantside planeerimises ja juhtimises. Exceli ja selle lisatööriistade oskuslik kasutamine aitab hoida kokku aega ja energiat. Koolituse läbinu omab teadmisi tabelite koostamisest, kujundamisest, enamkasutavatest arvutusfunktsioonidest ning oskab professionaalselt kasutada MS Excelit raamatupidamise töö- ja analüüsivahendina. Oled oodatud! Registreeru koolitusele SIIN.

Koroonakriisi saabudes ei osanud paljud organisatsioonid ette näha, et peavad lähiajal kontoritöö kaugtööle ümber suunama. Kuna pandeemia tõttu kaotasid inimesed töökohti ja ettevõtted pidid uksi sulgema, võis kaugtöö olla osadele organisatsioonidele viis säilitada oma töökord ja tagada inimestele töökoht. Selleks, et töötaja kodus tööülesannetega planeeritumalt ja efektiivsemalt hakkama saaks, on vaja tõsta töötajate teadlikkust erinevate virtuaalkeskkondadest. Koolituse raames anname ülevaate video koosolekute-, ajaplaneerimise keskkondadest, kalendrite ja pilvelahendustest. Oled oodatud! Registreeru koolitusele SIIN.

 

Ikka Sinu jaoks!