fbpx

Me soovime, et ükski küsimus ei jääks takistuseks Sinu ja uue teadmise vahele.

Oleme Sinu jaoks kokku koondanud kõige sagedasemad küsimused, mis õpi- ja koolitushuvilistel tekivad. Kui Sa ei leia nende hulgast endale vajalikke vastuseid, siis võta meiega julgesti ühendust.

RKT ehk riikliku koolitustellimuse alusel läbiviidav kursus on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt tellitud tööalane koolitus, mis on õppijale tasuta. RKT kursuse rahastajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Euroopa Sotsiaalfond. Rohkem infot RKT ja programmi kohta leiad Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt.

VÕTA on varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamine kas õpingute osana või kutse taotlemiseks. VÕTA võimaldab ametlikult tunnustada inimese teadmisi, oskusi ja pädevusi sõltumata nende omandamise viisist.

Koolituskaart on registreeritud töötutele ja mõeldud võimalus saada tasuta vajalikku erialast täiendkoolitust. Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti Töötukassa poolt tunnustatud koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi saamise ja kasutamise kohta leiab töötukassa lehelt.

Tööalaste koolituste puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Koolitusel osaleja poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse tuludeklaratsiooni koolituskuluna.
Loe lisaks: Maksu- ja Tolliamet – Koolituskulu

Kõikide meie koolituste puhul on välja toodud lõpphind, millele käibemaksu ega muid tasusid ei lisandu.

 

Kõige mugavam on broneerida koolituse ajaks majutus Tartu Kutsehariduskeskuse hotellis, mis asub Kopli tänava õppekompleksis. Meie õppehotellis ootavad Sind säravad teenindajad, sõbralikud hinnad ning mitmekesised toitlustusvõimalused.

Kursuse eest saab tasuda ülekandega ja kohapeal sularahas. Sularahas tasumise soovist palume eelnevalt teavitada koolitusjuhti.

Sinu isikukood on vajalik koolitustunnistuse või tõendi väljastamiseks ning arve koostamiseks. Hoiame Sinu isikuandmeid hoolega ega väljasta neid kolmandatele isikutele.