fbpx


Ilmselt kõige lihtsam on osta uus uks või aken. Mõningatel juhtudel, aga seda teha ei saa. Kas on tegemist miljööväärtusliku hoonega või on seisukord selline, et mõistlikum oleks uks või aken taastada. Kuidas teostada ise lihtsamaid restaureerimistöid? Tule koolitusele!
Registreeru SIIN!

Õiged vahendid ja võtted tapeetimisel aitavad kokku hoida aega ja raha! Sul on soov selgeks saada kuidas ja milliste vahenditega tapeetimist kõige paremini teostada? Tule ja saa need oskused ja teadmised kogemustega juhendaja käe all!
Registreeru SIIN!

Kaunid plaaditud pinnad ei sünni iseenesest. Need tulevad heade teadmiste ja töövõtetega. Oled oodatud plaatija koolitusele, kus Sul on võimalik omandada kõik väärt nipid ja trikid meie Meistri käe all.
Registreeru SIIN!

Koolitus on osalejale TASUTA. Soovid teada, millised on küttesüsteemi dokumentide liigid ja millised on nõuded? Mis on eskiis, ehitusdokumendid ja kuidas koostada kasutus – ja hooldusjuhendeid? Mis on erijuhud? Kuidas anda hinnangut juba olemasolevale küttesüsiteemile ja kuidas fikseerida vigu? Kõigest sellest ja paljust muustki saad sellel koolitusel teada. Oled oodatud!
Registreeru koolitusele SIIN!

Koolitus on Sulle, kui vajad teadmisi ja oskusi tööks tõstukiga.
Tõstukijuhid võivad töötada ladudes sisetranspordivahendil: kahvel-, korv- ja teleskooptõstukil. B-kategooria juhiloa olemasolu korral võib tõstukeid juhtida välitingimustes.
NB! Meie kursusel on lisaks kahveltõstukile ka teleskooplaaduri praktika.
Registreeru koolitusele SIIN!

Ikka Sinu jaoks!