fbpx

Sest Sa oled imeline! Käes on sügis ja ootame Sind ilukooli koolitustele.

 

Ootame Sind koolitusele, mis keskendub spetsiaalselt kulmude korrigeerimisele erinevatel meetoditel ning ripsmete ja kulmude keemilisele värvimisele.
Korrigeeritud ja värvitud kulmud annavad näole kauni raami ja toovad esile silmad. Vähem oluline pole ka see, et kulmud aitavad suhtlemisel anda edasi
emotsioone.  Väga tähtis, et kulme korrigeeriks ja värviks õppinud tehnik. Kuna meie kulmud ei ole kunagi sümmetrilised, siis kunstlikult tekitatud sümmeetria ei ole kunagi ilus ja proffessionaalne. Õppinud tehnik teab, kuidas vastavalt näokuju ja nahatoonile just kõige kaunimad kulmud modelleerida. Väga oluline on ka kulmuvärv. Milline see olema peaks?
Paar tooni juuksetoonist tumedamad. Mida veel tähele panna, mida veel teadma peaks – sellest kõigest juba lähemalt meie koolitusel.
Oled oodatud!
Registreeri ennast koolitusele SIIN.

Iga naine teab, et siidine ja sile nahk teeb ta kauniks. Parim vahend tüütute ja soovimatute karvade eemaldamiseks on kasutada depilatsiooni.
Depilatsiooni käigus eemaldatakse karv koos juurega, mille tulemusena jääb nahk ilus ja sile. Millised on erinevad depilatsiooni meetodid, vahendid ja depileeritavad piirkonnad, sellest meie koolitusel räägimegi. Koolitus on väga praktiline, mille käigus saab osaleja teostada protseduure erinevatele kehapiirkondadele.
Oled oodatud!
Registreeri ennast koolitusele SIIN.

Kas Sa tead, mis on looduskosmeetika? See on toode, mille kõik koostisosad on orgaanilist päritolu. Tooted ei sisalda sünteetilisi ega keemisi lisaained ega kemikaale. Looduskosmeetikas kasutatakse taimedes tsaadud mahladest ja õlidest. Sealjuures tuleb märkida, et kasutatavad taimed on kasvatatud mahedalt ja ei sisalda keemilisi väetisi. Oled mõelnud looduskosmeetika kasutamise peale, kuid pole saanud veel “seda” tõuget ise valmistamiseks? Nüüd on küll õige aeg, sest meie ootame sind juba novembri alguses väga praktilisele koolitusele, kus saad ise endale valmistada pehme huulepalsami, mõnusa kehakoorija. Lisaks õpid keetma kreemi.
Kuna meie nahk on meie suurim organ, siis tasub selle eest väga hoolitseda ja mõelda, mida me oma nahale pakume. Kõik, mida me oma nahale peale määrime, imendub ka meie organismi. Väldi kemikaalide liigset tarbimist ja suuna oma mõtted loooduskosmeetika poole – Sinu nahk on Sulle selle eest tänulik.
Looduskosmeetika sobib igat tüüpi nahale. Siinjuures on eriti oluline, et allergikud saavad orgaanilist kosmeetikat kasutades väga palju abi!
Ja veel – looduskosmeetika on väga väikese jalajäljega keskkonnale. Tausb mõelda!
Oled oodatud!
Registreeru koolitusele SIIN!

Aitäh, et oled meiega!
Meie oleme Sinu jaoks!