fbpx

Õppimisest saab igaüks rõõmu


Veebikoolitusel vaatleme põhjalikult tööjõukulude arvestamist ning erinevate lepingute alusel deklareerimist, et oskaksid veatult arvestada nii palgakulu kui ka haiguse- ja puhkuserahasid. Anname ülevaate erisoodustuskulude arvestusest sh sõiduautode ja teiste mootorsõidukitega seotud maksustamisest, sõiduauto sisendkäibemaksu mahaarvamise piirangust, muudest erisoodustusest (töötajate koolitamine, laenud jms) ning kodukontoriga- ja terviseedendamisega seotud kuludest. Registreeru koolitusele SIIN.


Veebikoolitusel käsitletakse FIE raamatupidamise ja maksudega seotuid probleeme ja tuludeklaratsiooni koostamist. Lisaks pöörame tähelepanu mahaarvamise muudatustele põllumajandus- ja metsamajandussektoris. Kui sa tunned, et vajad rohkem teadmisi või abi tuludeklaratsiooni täitmisel, või on tekkinud küsimusi mahaarvamise osas põllumajandussektoris, siis see koolitus on just Sulle. Registreeru koolitusele SIIN.

Kas Sa Meritit tunned? Aga Merit aktiva`t? Mis on Merit palk? Oled alustav raamatupidaja ja sooviksid enne tööleasumist need programmid endale selgeks teha, siis tule meie praktilisele koolitusele! Registreeru koolitusele SIIN.

Ikka Sinu jaoks!