fbpx

Õpi turvaliselt oma kodus!


Veebikoolitusel käsitletakse FIE raamatupidamise ja maksudega seotuid probleeme ja tuludeklaratsiooni koostamist. Lisaks pöörame tähelepanu mahaarvamise muudatustele põllumajandus- ja metsamajandussektoris. Kui sa tunned, et vajad rohkem teadmisi või abi tuludeklaratsiooni täitmisel, või on tekkinud küsimusi mahaarvamise osas põllumajandussektoris, siis see koolitus on just Sulle. Registreeru koolitusele SIIN.


Veebikoolitusel vaatleme põhjalikult tööjõukulude arvestamist ning erinevate lepingute alusel deklareerimist, et oskaksid veatult arvestada nii palgakulu kui ka haiguse- ja puhkuserahasid. Anname ülevaate erisoodustuskulude arvestusest sh sõiduautode ja teiste mootorsõidukitega seotud maksustamisest, sõiduauto sisendkäibemaksu mahaarvamise piirangust, muudest erisoodustusest (töötajate koolitamine, laenud jms) ning kodukontoriga- ja terviseedendamisega seotud kuludest. Registreeru koolitusele SIIN.


Kutsume Sind veebikoolitusele! Koolitus täiendab algõppe koolitusel omandatud teadmisi äriühingu raamatupidamisest ja maksundusest. Koolitus annab praktilisi oskuseid, mis võimaldavad alustada tööd raamatupidaja erialal ning annab julgust võtma vastutust ettevõtte raamatupidamise arvestuse osas. Registreeru koolitusele SIIN.