fbpx

Iga inimene peab õppima ja harjutama seda, milles ta tahab saavutada täiust.

Oleme Sinu jaoks valmis saanud neli e-kursust, millele ootame Sind registreeruma.

1. Kas Sinust saab järgmine teenindustalent?
Meie e-kursusel saad häid nippe, kuidas ületada klientide ootuseid ja oskust märgata olulisi detaile. Teenindussektoris on pidevalt väga heade töötajate puudus. Ole Sina see, keda nad otsinud on!
Registreeru koolitusele SIIN.


2.
Turismimajanduse alused!
Hetkel on küll turismivaldkonnas keerulised ajad, kuid samas on see hea aeg just end oma-ala parimaks koolitada. Meie koolitus, turismimajanduse alused, annab Sulle väga hea ülevaate turismivaldkonnas toimuvast.
Registreeru koolitusele SIIN.

3. Graafikat sisaldavate materjalide loomine Microsoft Publisheriga!
Meie e-kursus on imelihtne viis õppida, sealjuures kodust lahkumata, küljendama erinevaid tekste, pilte, tabeleid ja kujundeid. Lisaks saad teada, kuidas küljendada reklaammaterjale! Tule koolitusele!
Registreeru koolitusele SIIN.


4.
Arvutigraafika e-kursus.
Arvutigraafikat näeme kõikjal – ajakirjades, reklaamides, filmides, videomängudes, veebilehtedel.  Arvutigraafika on visuaalne looming, mis on loodud arvuti ning spetsiaalse tarkvara abil pildifaile manipuleerides. Arvutigraafikat leiab rakendust pea igas valdkonnas, olgu see infotehnoloogiaga seotud või mitte,  nii huvitegevuses
kui tööalaselt.
Registreeru koolitusele SIIN.


Ikka Sinu jaoks!