fbpx

Lase jõuludel tulla uute ja põnevate ideedega

Otsid ideid, mida sellel aastal kinkida või hoopis lauale panna? Igal juhul ise valmistatud asjad on hoopis teise mekiga ja  annavad edasi hoolivust ja pühendumust. Meil on erinevaid jõuluteemalisi koolitusi, mis võiks anda Sulle häid mõtteid ja ideid. Oled oodatud!

Sellel aastal on kõik pisut teisiti. Ära jäta oma lähedasi ilma jõulutervitusest. Kui ise kohale sõita ei saa, siis on üks vahva viis kuidas siiski oma soojad tervitused edasi anda – tee ise oma piltidest ja videoklippidest videotervitus. See on armas ja soe võimalus oma kalleid meeles pidada. Oled oodatud!
Registreeru koolitusele SIIN.

Hoolid enda kehast ning soovid pühenduda sellele, et kasutada igapäevaselt üha puhtamaid ning looduslikumaid tooteid? Tahaksid õppida neid ka ise tegema? Vaid isetehtud toodete puhul saad olla 100% kindel, mis on antud toodete koostisosadeks ning kuidas need on valmistatud! Tule valmista looduslik jõulukink endale või sõbrale!
Registreeru koolitusele SIIN.

 

Mida pakkuda seekord jõululauale? Kuidas kõlab pardipraad apelsinikastmes? Või hoopis  lambapraad porgandi ja rosmariiniga? Kindlasti vähem ahvatlevana ei kõla ka vürtsikaid triibuliha rullid pohladega. Nii palju maitseid, mida pakkuda sellel aastal oma lähedastele. Tule koolitusele!
Registreeru koolitusele SIIN.

Teeme jõulu- ja uusaasta peolauad pilkupüüdvaks ja kauniks, kasutades fruktodisaini! Atraktiivselt kaunistatud ja serveeritud peolaud püüab pilku ning avab maitsmismeeled. Oled oodatud!
Registreeru koolitusele SIIN.

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Seekord valmistame ainult selliseid suupisteid, mis meie tervisele igati head on! Oled oodatud!
Registreeru koolitusele SIIN.